kontakt: kontakt@adaptacjaprojektu.eu
telefon: (+48) 883 790 509

1. CZYM JEST ADAPTACJA PROJEKTU GOTOWEGO ?

ADAPTACJA PROJEKTU GOTOWEGO POLEGA NA SPRAWDZENIU PROJEKTU POD KĄTEM WARUNKÓW LOKALNYCH WYSTĘPUJĄCYCH NA DZIAŁCE I ODPOWIEDNIM DOSTOSOWANIU tj. DO WARUNKÓW GEOTECHNICZNYCH, STREF KLIMATYCZNYCH I INNYCH UWARUNKOWAŃ LOKALNYCH, W TYM ODPOWIEDNIE USYTUOWANIE BUDYNKU I PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.

2. W JAKIM CELU NALEŻY WYKONAĆ ADAPTACJĘ PROJEKTU GOTOWEGO ?

ADAPTACJA PROJEKTU GOTOWEGO JEST NIEZBĘDNA DO UZYSKANIA POZWOLENIA NA BUDOWĘ / ZGŁOSZENIA.

3. JAKIE DOKUMENTY SĄ WYMAGANE DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ ?

OPRÓCZ PROJEKTU ARCH. - BUD. DO PODSTAWOWYCH DOKUMENTÓW NALEŻĄ: AKTUALNA MAPA DO CELÓW PROJEKTOWYCH, OPINIA GEOTECHNICZNA, WARUNKI TECHNICZNE PRZYŁĄCZENIA DO MEDIÓW, WARUNKI ZABUDOWY / WYPIS I WYRYS Z MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, OŚWIADCZENIE ZARZĄDCY DROGI O POŁĄCZENIU DZIAŁKI Z DROGĄ PUBLICZNĄ.
DODATKOWO W ZALEŻNOŚCI OD LOKALIZACJI DZIAŁKI - INNE SPECJALISTYCZNE UZGODNIENIA WYNIKAJĄCE Z UWARUNKOWAŃ LOKALNYCH ORAZ Z PRZEPISÓW ODRĘBNYCH.

ZMIANY W PROJEKCIE ?

TAK, NASZ ZESPÓŁ PROJEKTOWY DORADZI ODPOWIEDNI SPOSÓB ROZWIĄZANIA ORAZ WPROWADZI ZMIANY DO PROJEKTU. ZADZWOŃ - ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA.

KSZTAŁT DZIAŁKI ORAZ INNE UWARUNKOWANIA LOKALNE NIE POZWALAJĄ NA REALIZACJĘ PROJEKTU GOTOWEGO ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - WSPÓLNIE STWORZYMY KONCEPCJĘ TWOJEGO DOMU OD PODSTAW, W RAMACH PROJEKTU INDYWIDUALNEGO.
WESPRZEMY RÓWNIEŻ PROJEKTOWO ROZBUDOWĘ / PRZEBUDOWĘ.

JAKI PROJEKT WYBRAĆ ?

WYBÓR PROJEKTU GOTOWEGO NALEŻY UZALEŻNIĆ M.IN. OD KSZTAŁTU DZIAŁKI, WYTYCZNYCH WYNIKAJĄCYCH Z WARUNKÓW ZABUDOWY / MPZP ORAZ INNYCH UWARUNKOWAŃ LOKALNYCH.
W KAŻDYM PROJEKCIE GOTOWYM MOŻNA WPROWADZIĆ ZMIANY W CELU DOSTOSOWANIA PROJEKTU DO OBOWIĄZUJĄCYCH WYMOGÓW ORAZ INDYWIDUALNYCH POTRZEB INWESTORA.
JEŚLI MASZ PROBLEM Z WYBOREM ODPOWIEDNIEGO PROJEKTU, SKONTAKTUJ SIĘ - DORADZIMY W WYBORZE ODPOWIEDNIEGO PROJEKTU.

SZUKASZ POMOCY W BUDOWIE SWOJEGO DOMU ? ARANŻACJI WNĘTRZA ?

WŚRÓD NASZYCH PARTNERÓW ZNAJDUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ FIRMY WYKONAWCZE, Z KTÓRYMI MOŻESZ ZBUDOWAĆ SWÓJ DOM DO STANU 'POD KLUCZ' LUB ZAPROJEKTOWAĆ WNĘTRZE ...
ZAPRASZAMY DO DZIAŁU BUDOWA / PARTNERZY.